mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, mahveden gruplarının alışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme para sistemi ile Ödeme tamir etmek talip eşhas, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışbilgiş davranışlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme sebebiyle bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı geçek bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun katı sıra iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu davranışlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği engelsiz mevcut saygınlık kartları mutavassıtlığı sebebiyle olur.

Mobil Ödeme Sistemi sebebiyle Satılarda Geriış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden mevcut mahveden gruplarının alışbilgiş alışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı mahveden gruplarının saygınlık ve banka anaçı yöntemi ile alışbilgiş yapmayı tercih ederken saygınlık anaçı ve banka anaçı sıfır eşhas ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri tercih ederek alışbilgiş yamayı tercih eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kafaladığından itibaren bu sistemi kullanan çok şu denli can ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini dökmek gerek. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi mekân vadi e- kâr şirket bölgeleri ulaştığı hedef kesime bir yeni set elan eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satımlarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine mekân vererek, hedef kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda elan çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir