Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS aletı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün mevki almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede tütün alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabilinden yanma meselelemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan zevat için bir dalgalı olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın koparmak için mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en kebir tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışkanlıklarını tadil etmek ve insanların elan az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets yollamak için ananevi sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine münasip olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets tasarrufı için tasarlanmıştır. Alet, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu işlem, tütünün yanması alegori, buharlaşması dolayısıyla açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara nazaran elan az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın koparmak için mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, tasarrufı da yerel yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets tasarrufı dolayısıyla, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden öbür tütün ürünleri kabilinden tabilık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda uyarılar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı keyif örgütleri, Heets kabilinden tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve öbür keyif problemlerine niçin olabileceğinden düşünce etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin körpeler üzerindeki etkileri bile ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara nazaran elan az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat için tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara nazaran elan az zararlı evetğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına münasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve keyif önerilerine münasip şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir