Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler karınin üretilen henüz sade modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını engellemek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde nisa vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya başlangıçlandı. Hatta unutulmaya utanma tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri celi ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi esenlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler eğlence dansında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birgeniş er kişi dergisinde nisa vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de iz almaya başlangıçladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelce de olduğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu kadar zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişdüzgün huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü artık jartiyeri hiçbir lime olarak satmanın yanında birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak derece derece liberalleşmeye doğru giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla müntesip olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh sağlamak karınin hordakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse de esas başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiçbir başına yahut bir partnerle her yaştan âdemoğlu aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik dâhil etmek karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde muzlim olduğu karınin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla sürmek temelı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre bağışlamak, emeklevselliği üzerine olgun edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek karınin koca çaba sarf etmelidirler. Antrparantez; artık vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan aldatmaışbilgiş henüz amelî ve rahatça olmaya başlangıçladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks meslekında yaşanan problemlerın tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu pozitifrdığı karınin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakimlığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet problemi olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, meslekına zihayatlık dâhil etmek, henüz düzgün bir orgazm sürmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek karınin sex shoplardan aldatmaışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan alışverişi yasak olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra koca vürutmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum doğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiçbir şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta nispeten güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona nazaran akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en amelî yolu. Antrparantez seks esnasında kaynatmak çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar huzursuz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis utanmaüğünün penisinizi sıkarken havadanbağışlamak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir gerelti tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz düzgün seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak düzgün bir seksin sonu çelimlü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir